Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Dyrektor

 

Pochodzę z Montrealu w Kanadzie, lecz mogę śmiało nazwać się obywatelką świata. Mieszkałam i pracowałam m.in. w Chile, Nikaragui i Libanie. W Polsce przebywam od 2003 roku. Ukończyłam studia wyższe z zarządzania w biznesie na Uniwersytecie McGill. Posiadam również stopień magistra filozofii uzyskany na Universite de Montreal. Prowadzę Dwujęzyczne Przedszkole (wcześniej Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny) "Pod Klonowym Listkiem" od 2009 roku. Specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego dzieci od najwcześniejszego okresu. Sama mam czwórkę dzieci, które uczestniczą w życiu naszego przedszkola. Oprócz pasji, jaką są dzieci interesuję się podróżami a od pewnego czasu moją pasją są biegi.

Zastępca dyrektora

 

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z 25 letnim stażem pracy. Od  wielu lat prowadzę również zajęcia taneczno-umuzykalniające z dziećmi w wieku przedszkolnym. Dzielę się również swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi nauczycielkami prowadząc warsztaty szkoleniowe z zakresu zabaw tanecznych i ruchowych. W pracy z dziećmi kieruję się zasadą, że dziecko to też człowiek, tylko nieco mniejszy i zasługuje na poważne traktowanie i szacunek.  Staram się, aby moje kontakty z dziećmi oparte były na pozytywnie wzajemnych relacjach, a nauka dobrą i odkrywczą zabawą.

 

 

 

Wychowawczyni grupy Wesołe Renifery

 

Ukończyłam studia I stopnia w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UMK w Toruniu. Jestem również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu, dzięki czemu moje zajęcia są wzbogacone o muzykę w różnej postaci. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, a każdy uśmiech na buzi małego człowieka jest motorem do dalszego działania. Jestem w trakcie awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Nauczyciel wspomagający

 

Ukończyłam studia pedagogiczne uzyskując tytuł licencjata na kierunku edukacja niepełnosprawnych intelektualnie z terapią indywidualną oraz tytuł magistra na kierunku pedagogika sądowniczo – penitencjarna. W planach mam ukończenie studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi jest pełna emocji, wyzwań oraz niespodzianek. Dzieci dostrzegają i doceniają małe rzeczy, przez co uczymy się od nich cieszyć się każdą chwilą. Ich uśmiechy są dla mnie źródłem satysfakcji i motywacji, dlatego moim priorytetem jest sprawiać, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, ważne, potrzebne i wyjątkowe, a atmosfera w przedszkolu ciepła i przyjazna. Moją mocną stroną są zajęcia plastyczne, co w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią, która nie zna granic, prowadzi do powstawania fantastycznych rzeczy. W wolnych chwilach czytam książki, fotografuję, projektuję plakaty dla dzieci oraz planuję małe podróże. Posiadam tytuł nauczyciela stażysty.

Wychowawczyni grupy Górskie Orły

 

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika specjalna o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przez rok byłam także wolontariuszką w Stowarzyszeniu "Jestem" w oddziale 'Klub integracji Społecznej" i w "Centrum Wczesnej Interwencji i Wspierania Rozwoju Dziecka".Ukończyłam studia II stopnia na kierunku pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.Aktualnie poszerzam swoją wiedzę w zakresie logopedii na studiach podyplomowych realizowanych na UMK w Toruniu.  Każdy spędzony dzień wśród gromadki roześmianych dzieci to dla mnie zastrzyk pozytywnych emocji. W pracy z dziećmi bardzo ważne jest dla mnie, aby traktować każdego w sposób indywidualny, pamiętając jednak o poświęcaniu maluchom równej uwagi, tak, aby każde z nich czuło się ważne.

Wychowawczyni grupy Wesołe Renifery i Oligofrenopedagog

 

Ukończyłam studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - licencjat oraz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu - magisterium. W swojej pracy staram się w indywidualny sposób podchodzić do każdego dziecka. Ważne dla mnie jest aby dzieci czuły się bezpieczne, aby w atmosferze radości i wzajemnego szacunku mogły odkrywać otaczający ich świat.

Wychowawczyni grupy Zwinne Rysie

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia II stopnia w specjalności pedagogika wczesnoszkolna z terapią specyficznych trudności w uczeniu się. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a ich radość, energia i ciekawość świata są dla mnie motorem do działania, mobilizują do stałego poszerzania wiedzy i doskonalenia swojego warsztatu pracy. Priorytetem jest dla mnie zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa, stworzenie przyjaznej atmosfery i warunków sprzyjających ich rozwojowi, a także indywidualne podejście do każdego dziecka i stymulowanie jego twórczej aktywności. Staram się, aby codzienne zajęcia i zabawy z dziećmi były kreatywne, pobudzały ich wyobraźnię, były dostosowane do ich indywidualnych możliwości i potrzeb.

Pomoc nauczyciela

 

Ukończyłam Collage języka włoskiego w Rzymie, gdzie mieszkałam wraz z mężem przez 15 lat. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci: Vanessy lat 12 i Jakuba lat 9. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i pozytywnie nastawienie, a każdy uśmiech malucha jest dla mnie dawką dobrej energii. W wolnej chwili lubię gotować oraz czytać książki.

Logopeda

 

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu uzyskując tytuł licencjata UMK. Następnie ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku filologia angielska na UMK. Jestem także posiadaczką dyplomu ukończenia Podyplomowego Studium Logopedii UMK. Pracuję w szkole podstawowej, gdzie od ośmiu lat uczę języka angielskiego, a od dwóch prowadzę terapię logopedyczną dla najmłodszych. Od niespełna roku prowadzę również swój gabinet logopedyczny. Praca logopedy codziennie stawia przede mną nowe wyzwania, gdyż każde dziecko wymaga bardzo indywidualnego podejścia i traktowania. Jednocześnie, praca ta daje mi mnóstwo satysfakcji, a obserwowanie często tak bardzo wyczekiwanych postępów moich podopiecznych daje mi motywację do dalszego działania. Prywatnie jestem mamą dwóch energicznych dziewczynek. W wolnym czasie jeżdzę na rolkach oraz biegam. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego i obecnie kończę pierwszy rok stażu na nauczyciela mianowanego.Posiadam tytuł nauczyciela stażysty.

 

Nauczyciel religii

 

Jestem absolwentem wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Relacje Interpersonalne i Profilaktyka Uzależnień. W tym roku rozpocząłem również kurs certyfikacyjny Specjalisty Terapii Uzależnień organizowany przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku. Jestem nauczycielem w szkole podstawowej i gimnazjum w Zespole Szkół Nr 1 w Łysomicach. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję i jest motywacją do ciągłego samorozwoju. W wolnych chwilach lubię grać w piłkę siatkową, czytać książki a także słuchać muzyki.

Pomoc nauczyciela

 

Jestem studentką pedagogiki WSB w Toruniu. Jestem pełnym zapału i zawsze uśmiechniętym opiekunem dzieci. W życiu prywatnym jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i osobą podchodzącą do swej pracy z poświęceniem, odpowiedzialnością i prawdziwą radością. Kocham dzieci i chcę im pomagać.

Nauczyciel Języka Angielskiego

 

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego różnych grup wiekowych. Magistrem UMK w Toruniu. Największą jednak radość i satysfakcję czerpię z pracy z dziećmi. Nieustannie poszerzam  swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach metodycznych. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem miłośniczką i propagatorką aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu, najchętniej na wycieczkach rowerowych lub pieszych wędrówkach. Jestem osobą energiczną, żywiołową a swój entuzjazm podczas zajęć staram się jak najlepiej wykorzystać zarażając pasją do języka angielskiego .

Nauczyciel wspomagający

 

Ukończyłam studia pierwszego stopnia z zakresu pedagogiki specjalnej o specjalności edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie.Następnie wzbogaciłam wiedzę na kursie dotyczącym pracy z osobami z autyzmem. Aktualnie studiuję dwa kierunki na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu- Pedagogikę wczesnoszkolną oraz przedszkolną oraz diagnozę i terapię osób ze spektrum autyzmu. Opieka nad dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, pozwala wejść w ich świat oraz czerpać wraz z nimi radość z najmniejszych drobiazgów dnia codziennego. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne oraz rozwija się we własnym tempie dlatego istotne jest docenianie nawet najmniejszych postępów dzieci.

Wychowawczyni grupy Białe Misie

 

Jestem absolwentką UMK w Toruniu. Ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Uważam,  że bycie nauczycielem w przedszkolu to duże wyzwanie, odpowiedzialność, ale również niesamowita przygoda i źródło wielu pozytywnych emocji. Najwięcej radości daje mi codzienny kontakt z beztroskim i uśmiechniętym małym człowiekiem.  Prywatnie jestem mamą czteroletniej Ali i dwu i pół letniej Oli.

Pomoc nauczyciela

 

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. W przedszkolu pełnię funkcję asystentki nauczyciela i prowadzę z dziećmi zajęcia plastyczne. Jestem absolwentką Liceum Konserwacji  Zabytków w Toruniu, Policealnego Studium Terapii Zajęciowej i Arteterapii  oraz Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu, gdzie studiowałam na kierunku malarstwa sztalugowego specjalizację tkaniny artystycznej. Praca z dziećmi jest dla mnie wielką przygodą, zabawą ale też ogromnym wyzwaniem.

Nauczyciel wspomagający

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam licencjat na kierunku pedagogika specjalna o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) oraz magisterium z pedagogiki o specjalności opiekuńczo – wychowawczej z profilaktyką uzależnień. W planach mam ukończenie studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem wolontariuszką w Fundacji TRYBIK. Praca z dziećmi daje mi dużo radości oraz motywacji do dalszego rozwoju.

 

Top