Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

PRZEGLĄD PIOSENEK I TAŃCÓW PATRIOTYCZNYCH

  


JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM - MAŁYM POLAKIEM

 

 

Regulamin

 

1. Organizatorem przeglądu jest  Dwujęzyczne Przedszkole Pod Klonowym Listkiem z siedzibą w Łysomicach, ul. Łąkowa 15.

 

2. Przegląd odbędzie się we wtorek 14.11.2018 o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Łysomicach (ul. Warszawska 5), w sali widowiskowej. Organizator zapewnia transport autokarem z przedszkoli do szkoły oraz powrót. Trasa oraz godziny transportu zostaną wyznaczone i podane telefonicznie przez organizatora po zebraniu wszystkich zgłoszeń, tj. po 06.11.2018.

 

3.Celem przeglądu jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wspieranie wychowania patriotycznego dzieci poprzez edukację artystyczną oraz popularyzacja pieśni patriotycznych, piosenek o tematyce ludowo- patriotycznej oraz tańców ludowych.

 

5. W przeglądzie mogą wziąć udział dzieci z oddziałów przedszkolnych. Każda przedszkole deleguje dwie grupy wokalno - taneczne, a każda filia jedną grupę wokalno – taneczną, która będzie ją reprezentować, wybraną w drodze wewnętrznych eliminacji. Organizator proponuje, aby przedszkola wydelegowały dwie grupy 8-osobowe, a z filii przedszkolnych zapraszamy całą grupę przedszkolną.

 

 6. Każdy grupa prezentuje jeden utwór i jeden taniec o tematyce ludowo - patriotycznej. Dzieci śpiewają i tańczą z podkładem muzycznym lub akompaniamentem. Czas całego występu nie powinien przekraczać 8 minut.

 

7. Organizator zapewnia dostęp do mikrofonów, sprzętu audiofonicznego oraz pianina.

 

8. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia uczestnictwa oraz zgody na publikację zdjęć z przeglądu, podpisanej przez rodziców lub prawnych opiekunów wszystkich uczestników na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 06.11.2018. Podkłady muzyczne również muszą zostać dostarczone drogą elektroniczną do dnia 06.11.2018.

 

9. Wszyscy uczestnicy otrzymają słodkości i pamiątkowe dyplomy.

 

10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz do publikacji zdjęć z imprezy na stronie internetowej www.klonowy.pl.

Więcej w tej kategorii: « Chórek Pod Klonowym Listkiem
Top