Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Galeria zdjęć 2017-2018

AUDYCJE COUNTRY - 20.10.2017

W dniu dzisiejszym odwiedziła na Kapela góralska ze stowarzyszenia „ Wszyscy tworzymy sztukę”. Dzieci uczestniczyły w audycji na nutę góralską, uczyły się charakterystycznego w tamtym rejonie słownictwa i nazw instrumentów, a także tańczyły do muzyki i śpiewu w parach.


 

 

PRZETWORY - 19.10.2017

Dzisiaj maluchy z grupy „Białe Misie” rozmawiały o tym, jakie przetwory można przygotować z jesiennych owoców. Najpierw nazywały, dotykały, wąchały i smakowały gruszki, jabłka i śliwki, mówiły jakiego są koloru, oglądały pestki i określały ich wielkość. Następnie spróbowały jak smakują owocowe przetwory – zajadały mus jabłkowy, powidła śliwkowe, dżem gruszkowy, spróbowały również przysmaku misiów - słodkiego miodu. Było smacznie i bardzo wesoło!


 

 

 

 

WYCIECZKA DO ZOO - 18.10.2017

W dniu 18.10.2017 grupy Biały Misie i Zwinne Rysie udały się na wycieczkę do Ogrodu zoo-botanicznego w Toruniu.


 

 

Soki - 17.10.2017

Dziś w przedszkolu grupę Wesołych Reniferów odwiedziła mama Maksa Jaskota – Pani Monika, która przyniosła ze sobą mnóstwo pysznych owoców. Po posmakowaniu świeżo wykonanych soków, dzieci świetnie się bawiły odgadując z jakich owoców były one wykonane.
Serdecznie dziękujemy Pani Monice za przeprowadzenie zajęć.


 

 

Urodzinki Igi - 16.10.2017


 

 

SAŁATA WARZYWNA - 13.10.2017

Dziś w przedszkolu grupa Zwinne Rysie przygotowała sałatkę warzywną. Dzieci samodzielnie wybrały ulubione warzywa, wykonały  sałatkę, a na koniec dumnie zajadały ją ze smakiem.


 

 

Święto Edukacji Narodowej - 13.10.2017

Dzisiejszego dnia świętowaliśmy w przedszkolu szóste urodziny dziewczynki z grupy Górskie Orły -  Aidy Dembek. Tego dnia obchodziliśmy również Święto Edukacji Narodowej. Wszyscy pracownicy przedszkola otrzymali dyplomy w podziękowaniu za trud swojej pracy. Nie obyło się również bez poczęstunku – Pani Kamila Ordak przygotowała piękne i pyszne torty dla wszystkich przedszkolaków i nauczycieli. Dzisiejszy dzień był pełen  radości i wspólnych zabaw.


 

WYCIECZKA DO WORDu - 04.10.2017

Grupa Górskie Orły odwiedziła dziś Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, gdzie wzięła udział w zajęciach edukacyjnych. Dzieci utrwaliły znajomość przepisów ruchu drogowego, wzięły udział we wspaniałej zabawie, a na koniec przypomniały sobie znaczenie niektórych znaków drogowych.


SAŁATKA OWOCOWA - 25.09.2017

Dzisiaj dzieci w grupie Wesołe Renifery robiły sałatkę owocową. Sałatka była wyśmienita co widać na załączonych zdjęciach. Dzieci przy okazji świetnie się bawiły.


 

RYTMIKA Z PAŃSTWEM WYPYCH - 22.09.017

Dzisiejszego dnia gościliśmy  rodziców Marii Wypych – pana Piotra i panią Aleksandrę, którzy umilili dzieciom czas czytając i prowadząc  zajęcia rytmiczne. Serdecznie dziękujemy Państwu Wypych za zaangażowanie w życie naszego przedszkola.


 

CZYTANIE DZIECIOM - 22.09.017

Dziś grupa Zwinnych Rysiów miała okazję słuchać opowiadań czytanych przez panią Kamilę Lewandowską. Bardzo dziękujemy!


 

ŚWINKA MORSKA - 21.09.017

Dzisiaj w przedszkolu grupę Górskich Orłów odwiedziła świnka morska Helenki. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy o nią dbać, czym ją karmić i oczywiście mogły ją pogłaskać. Dziękujemy Helence i jej mamie za ten wspaniały pokaz!


 

GEKON W PRZEDSZKOLU - 15.09.017

Dzisiaj w przedszkolu grupa Górskich Orłów gościła Franka- starszego brata Anastazji i Heleny. Franek zaprezentował nam gekona. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy o niego dbać, czym go karmić i oczywiście mogły go pogłaskać. Dziękujemy Frankowi i jego mamie za ten wspaniały pokaz!


 

 

WYCIECZKA DO ZOO - 12.09.017

W dniu 12.09.2017 grupy Górskie Orły i Wesołe Renifery udały się na wycieczkę do Ogrodu zoo-botanicznego w Toruniu.


 

URODZINKI - 08.09.017

We wrześniu obchodziły urodziny Iga, Witek, Bruno i Karol. Wczoraj była dla nich wielka imprezy urodzinowa z pysznym tortem i mnóstwem zabawy! Sto lat Wam życzymy kochane dzieci!


Top