Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Galeria 2020-2021

08:00 Start
Przedszkole Miejsce
Zoila Nauczyciel

TYDZIEŃ O KANADZIE 25 września 2020

W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne prezentacje dotyczące Kanady. Dzieci poznały dzikie zwierzęta zamieszkujące Kanadę. Dowiedziały się skąd się bierze syrop klonowy. Nauczyły się trudnego słowa: WIELOKULTUROWOŚĆ  i poznały jego znaczenie.


 

TYDZIEŃ O KANADZIE 24 września 2020

W dniu dzisiejszym grupy: Wesołe Renifery, Górskie Orły odwiedziła Pani Zoila z prezentacją dotyczącą Kanady. Dzieci zobaczyły jak wygląda flaga Kanady, wysłuchały hymnu, zobaczyły największe miasta. Dowiedziały się jakie sporty uprawiają kanadyjskie dzieci. Dzisiejsze spotkanie w grupie Białe Misie było kolejnym z z serii o Kanadzie.


 

TYDZIEŃ O KANADZIE 23 września 2020

W dniu dzisiejszym grupy: Białe Misie i Zwinne Rysie odwiedziła Pani Zoila z prezentacją dotyczącą Kanady. Dzieci zobaczyły jak wygląda flaga Kanady, wysłuchały hymnu, zobaczyły największe miasta. Dowiedziały się jakie sporty uprawiają kanadyjskie dzieci. Dzisiejsze spotkanie było pierwszym z serii o Kanadzie.


 

 URODZINKI 18 września 2020

Dzisiejszy dzień był okazją do świętowania urodzin naszych wrześniowych jubilatów. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń i uśmiechu na każdy dzień.


 

PRZECHODZENIE PRZEZ JEZDNIĘ  MISIE 17 września 2020

W dniu dzisiejszym nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do najbliższego oznakowanego przejęcia dla pieszych. Misie poznały zasady bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię.


 

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI ORŁY 15 września 2020

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki dzieci własnoręcznie wykonały ramki ozdabiając je kropkami, tworzonymi poprzez stemplowanie. Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Po wyschnięciu prac każde z dzieci pozowało do zdjęcia.

 

 


 

 

FOTORELACJA MISIE 14 września 2020

 Kilka zdjęć z zajęć w grupach: Zwinne Rysie, Wesołe Renifery, Górskie Orły


 

 

FOTORELACJA MISIE 9 września 2020

 Kilka zdjęć z zajęć w grupie Białe Misie


 

 

ALPAKOTERAPIA 10 wrzesnia 2020

 Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia alpakoterapii. Dzieci ze wszystkich grup mogły pogłaskać i nakarmić zwierzaki, a następnie wykonały pracę plastyczną – wykleiły alpakę prawdziwą wełną z alpaki. Zajęcia z tymi zwierzątkami sprawiają dzieciom wiele radości i na pewno nas jeszcze kiedyś odwiedzą.


 

 

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOBOTANICZNEGO ORŁY I RENIFERY 9 września 2020

W dniu dzisiejszym starsze grupy z naszego przedszkola Wesołe Renifery i Górskie Orły pojechały na wycieczkę do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.


 

 

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOBOTANICZNEGO MISIE I RYSIE 8 września 2020

W dniu dzisiejszym najmłodsze grupy z naszego przedszkola Białe Misie i Zwinne Rysie pojechały na wycieczkę do ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.


 

 

 

AUDYCJA MUZYCZNA 4 września 2020

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedzili muzycy z Wszyscy Tworzymy Sztukę. Dzieci podczas audycji tworzyły przepis na muzykę.


 

 

PIERWSZY TYDZIEŃ 2 września 2020

Kilka zdięć z pobytu naszych milusińskich w pierwszym tygodniu w przedszkolu.


 

 

Dni integracyjne - 27/28 sierpnia 2020

W naszym przedszkolu odbyły się dni adaptacyjne, było bardzo wesoło. Witamy wszystkich nowych przedszkolaków.


 

Top